Leave Your Message
01 / 03
010203

DrejtimiPRODUKTET HOT

0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728293031323334353637383940414243444546474849505152
65643732cj

DrejtimiRRETH SANYAO

Produktet me cilësi të lartë dhe shërbimet e rafinuara i sjellin asaj një kredi të lartë në industri.

E vendosur në rrethin Huangyan, në qytetin Taizhou, ku ekonomia private është zhvilluar mirë, Zhejiang Sanyao Heavy Forging Co., Ltd. është një kompani falsifikuese në shkallë të gjerë, e investuar së bashku nga 3 ndërmarrje. Laboratori profesional i testimit të metaleve të kompanisë është i pajisur me pajisje testimi, të tilla si detektor tejzanor i defekteve, analizues i squfurit të karbonit, testues i fortësisë Leeb dhe spektrofotometër, i cili siguron kontrollin dhe testimin e cilësisë së produktit në seanca të ndryshme nga bileta deri te produktet e gatshme për të bërë që cilësia e produkteve të çelikut të jetë lider në industri.

shikoni më shumë 6530fc24f2
p18mz

1, Stoku i mjaftueshëm i shufrave të çelikut

65643e1be9

2, Teknologjia profesionale e falsifikimit

f3959

3, Teknologjia profesionale e trajtimit të nxehtësisë

p4yov

4, Teknologjia profesionale e përpunimit të përafërt

p5e72

5, Notat e pasura të çelikut

drejtimiPse na zgjodhet ne?

1, Gama e gjerë e klasave të çelikut
2, Bëni sipas kërkesës
3, Kontroll i rreptë i cilësisë
4, Dorëzimi i shpejtë i porosive të mëdha
5, Shërbim me cilësi të lartë

Shiko më shumë

TIKURNGJARJET E FUNDIT

2024-05-15

Tregu vendas i skrapit të çelikut fillimisht i dobët pastaj rr...

Tregu vendas i skrapit të çelikut fillimisht funksionim i dobët pastaj i fortë
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-05-08

2024 Aplikacioni Dixhital i industrisë së falsifikimit të Kinës...

2024 Konferenca e Teknologjisë së Aplikimit Dixhital të Industrisë së Formëzimit në Kinë
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-04-25

Formimi i talentit të industrisë për të shtuar një shtysë të re

Formimi i talentit të industrisë për të shtuar një shtysë të re
Shiko më shumë651156b35b60943907
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728293031323334353637383940414243444546474849505152
2024-05-23

Veprimtaria e ndërmarrjes

Veprimtaria e ndërmarrjes
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-02-28

Rifilloni punën pas Festivalit të Pranverës

Rifilloni punën pas Festivalit të Pranverës
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-01-18

Shkoni në Guangzhou për të marrë pjesë në Konventën e Kantonit...

Shkoni në Guangzhou për të marrë pjesë në Panairin e Kantonit nga 15 deri më 19 tetor 2023
Shiko më shumë651156b35b60943907
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728293031323334353637383940414243444546474849505152
2024-04-18

Përpunimi i përafërt

Përpunimi i përafërt
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-04-07

aliazh çeliku

aliazh çeliku
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-03-26

Çeliku i palidhur

Çeliku i palidhur
Shiko më shumë651156b35b60943907
2024-03-05

Dallimi midis falsifikimit të lirë dhe vdekjes për...

Dallimi midis falsifikimit të lirë dhe falsifikimit me majë
Shiko më shumë651156b35b60943907
0102030405060708091011121314151617181920njezet e njenjëzet e dynjëzet e trenjezet e kater25262728293031323334353637383940414243444546474849505152