Leave Your Message
01 / 03
010203

НасловТОПЛИ ПРОИЗВОДИ

0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728293031323334353637383940414243444546474849505152
65643732cj

НасловЗА САНЈАО

Висококвалитетните производи и рафинираните услуги му носат висок кредит во индустријата.

Сместена во округот Хуангјан, Сити Таижоу, каде што приватната економија е добро развиена, Zhejiang Sanyao Heavy Forging Co., Ltd. е компанија за фалсификување од големи размери, заеднички инвестирана од 3 претпријатија. Професионалната лабораторија за тестирање метали на компанијата е опремена со опрема за тестирање, како што е ултразвучен детектор за дефекти, анализатор на јаглероден сулфур, тестер на цврстина Leeb и спектрофотометар, што осигурува дека контролата и тестирањето на квалитетот на производот во различни сесии, од палка до готови производи, за квалитетот на производите од челик да биде водечки во индустријата.

Гледај Повеќе 6530fc24f2
p18mz

1, Доволно залихи на челични инготи

65643e1be9

2, Професионална технологија за ковање

p3959

3, Професионална технологија за термичка обработка

p4yov

4, Професионална груба технологија за обработка

p5e72

5, Богати оценки на челик

НасловЗошто да не изберете нас?

1, Широк спектар на челични оценки
2, Направете на барање
3, Строга контрола на квалитетот
4, Брза испорака на големи нарачки
5, Услуга со висок квалитет

Гледај Повеќе

НАСЛОВПОСЛЕДНИ НАСТАНИ

2024-05-15

Домашниот пазар за старо железо прво слаб, потоа ул...

Домашниот пазар за старо челик прво слабо, а потоа силно функционирање
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-05-08

Дигитална апликација за фалсификување во Кина од 2024 година...

Конференција за технологија за дигитална апликација во Кина за фалсификување во 2024 година
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-04-25

Фалсификување таленти во индустријата за да додаде нов поттик

Фалсификување таленти во индустријата за да додаде нов поттик
Гледај Повеќе651156b35b60943907
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728293031323334353637383940414243444546474849505152
2024-05-23

Активност на претпријатието

Активност на претпријатието
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-02-28

Продолжете со работа по Пролетниот фестивал

Продолжете со работа по Пролетниот фестивал
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-01-18

Одете во Гуангжу за да учествувате на Кантонот Фа...

Одете во Гуангжу за да учествувате на кантонскиот саем од 15-ти до 19-ти октомври 2023 година
Гледај Повеќе651156b35b60943907
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728293031323334353637383940414243444546474849505152
2024-04-18

Груба обработка

Груба обработка
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-04-07

Легуриран челик

Легуриран челик
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-03-26

Нелегиран челик

Нелегиран челик
Гледај Повеќе651156b35b60943907
2024-03-05

Разликата помеѓу бесплатното ковање и матрицата за...

Разликата помеѓу слободното ковање и ковањето со матрици
Гледај Повеќе651156b35b60943907
0102030405060708091011121314151617181920Дваесет и еденДваесет и дваДваесет и триДваесет и четири25262728293031323334353637383940414243444546474849505152